انجام پروژه ویپ و تلفن گویا

اضافه کردن Group در اکتیودایرکتوری

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵


امروز در مورد موضوعی با نام ایجاد کردن یک Group در اکتیودایرکتوری با  شما خواهیم بود ، شما با مراجعه به بخش مایکروسافت سایت سیسکوهوم می توانید تمامی آموزش های مربوط به اکتیودایرکتوری،سطح دسترسی کاربران و … را مطالعه فرمائید.

*
مرحله اول :
در این مرحله ما به طور دیگری وارد active directory user and computer می شویم،در این حالت ما یک کنسول ساخته و ان را در قسمت desktopذخیره می کنیم . برای بار های دیگر برای ورود به این قسمت از روی صفحه به ان قسمت می رویم،برای شروع بر روی ایکن دوبار کلیک می کنیم .

*

۱

*

مرحله دوم:
در این مرحله بعد از انتخاب ایکن صفحه تنظیمات باز می شود در این صفحه تنظیمات به راحتی می توانید کامپیوتر و سیستم های دیگر را مدیریت نمایید .

*

۲

*

مرحله سوم :

در این مرحله بر روی نام دامنه کلیک راست می کنیم و بر روی گزینهnewو از لیست باز شده گزینه groupرا انتخاب می کنیم .

*
۳
*

مرحله چهارم :
در پنجره باز شده دارای تنظیمات فراوان می باشد،یکی از این تنظیمات در مورد group scopeمی باشد.

*
۴
*

شرح قسمت group scope:

*
۵
*

شرح کامل قسمتgroup type:

*
۶
*

این بخش شامل دو قسمت می باشد قسمت اول برای بیشتر حالت ایمیلی است چون حالت امن نیست و در حالت دوم که یک حالت امنیتی است برای مواردی که می خواهیم مجوز صادر کنیم .

پس وارد کردن و تنظیم کردن قسمت های مختلف و تاییی نهایی شما گروه ایجادی را در لیست صفحهactive directory user and computerمشاهده می کنید .

پایان قسمت اضافه کردن کاربر در اکتیودایرکتوری

The following two tabs change content below.
دارای مدارک مایکروسافت می باشم و از نظر تحصیلات دانشگاهی در مقظع کارشناسی ترم اخر شبکه مشغول به تحصیل هستم.در پروژه های دانشگاهی شرکت می کنم،علاقه فراوانی به تدریس و سخنرانی و شرکت در پروژه دارم.
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,

» ارسال نظرات

تصویر ثابت