انجام پروژه ویپ و تلفن گویا

ایرانی­ ها بزرگترین گروه مخاطبان وایبر را تشکیل می­ دهند

پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳


مرکز الکسا اعلام نمود که بزرگترین گروه اعضای وایبر، ایرانی هستند. رتبه وبسایت ارائه دهنده خدمات وایبر در بین سایت­ های ایرانی ۷۶۴ و در جهان ۵۶۳۱ است. الکسا با استناد به این آمار توضیح داد که ایرانی­ ها بزرگترین گروه مخاطبان وایبر در جهان را تشکیل می­ دهند.به گزارش ایتنا، بررسی­ های الکسا نشان می ­دهد که ۱/۱۱ درصد از کل کاربران وایبر هستند و بعد از آن آمریکایی­ ها با ۲/۷ درصد قرار دارند.

index7

طی مطالعات مرکز Annenberg ،از کاربران ایرانی ۶۳ درصد  با سرعت بالای ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه از شبکه­ های اجتماعی استفاده می­ کنند؛ ۲۰ درصد با وایمکس و ۱۷ درصد با سرعت کمتر از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه وارد این شبکه­ ها می­ شوند. بر این اساس نتیجه گرفته شده با وجود فیلتریگ اکثر شبکه­ های اجتماعی همچون فیس­بوک، توئیتر، اینستاگرام، واتس­ اپ و… در ایران، همچنان مخاطب اصلی این شبکه­ ها را ایرانی­ ها تشکیل می ­دهند.

منبع

The following two tabs change content below.

فرزانه تقدیسی

کارشناس ارشد هوش مصنوعی - پس از اتمام دوره Elastix & MCSE & CCNA & CCNP و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه مشغول به کار شدم

Latest posts by فرزانه تقدیسی (see all)

برچسب ها : , ,

  1. م.ر گفت:

    عدوم وجود نرم افزار بومی و حمایت نشدن باعث این گرایش شده. هر چند نرم افزارهایی بومی هم بهانه است. چون اصل ارتباط به جهانی بودن نیز بستگی داره. ما حتی نرم افزار بومی هم که وارد کنیم اگر مورد تایید کاربران غیرایرانی هم قرار نگیرد بار وجهه و جایگاهی نداره.
    به امید روزی که همه استفاده درست از منابع اجتماعی داشته باشند.

» ارسال نظرات

تصویر ثابت