تدریس خصوصی شبکه در مشهد

در حال حاضر استفاده از شبکه در اکثر سازمان ها و شرکت ها الزامی است. شکل گیری و راه اندازی شبکه در هر شرکت یا سازمانی که دست کم از دو کامپیوتر استفاده می کند جزء اصول اولیه محسوب می گردد، هر سازمانی علاوه بر طراحی و به کارگیری شبکه ، نیازی مبرم به سیستمی دارد که عملکرد شبکه را زیر نظر گرفته و در زمان بروز هرگونه مشکلی ، سریعا عیب یابی نماید. به همین علت دست کم یک پست سازمانی برای مدیریت ، نگهداری و زنده نگه داشتن شبکه ها در سازمان ها تعریف می شود و همین مهم موجب رونق بازار شغلی متخصصان شبکه شده است.

.

به این نکته توجه فرمایید که مهندسی شبکه و دوره های سیسکو و MCITP صرفا از طریق مطالعه کتاب و Self Study  کتاب آموزش شبکه قابل آموختن نیستند ، چون قسمت زیادی از تکنیک آموزش آن نیازمند استفاده و تمرین با سخت افزارها و دیوایس های شبکه از جمله روترها و سوئیچ های سیسکو است که به دلیل گرانی معمولا تهیه و استفاده فردی مقرون به صرفه نیست ، خوشیختانه در آموزشگاه دایان داده یکتا بهترین و جدیدترین سخت افزارهای به روز شبکه به صورت اختصاصی در اختیار دانشجویان عزیز قرار می گیرد و اساتید با تجهیزات واقعی تمام سناریوهای آموزشی را در هنگام درس اجرا کرده و به دانشجویان فرصت می دهند تا به صورت فردی یا گروهی برای آموختگان و عیب یابی از تجهیزات استفاده نموده و شخصا به صورت مستقل سناریوها را اجرا کنند.

کلاس های تخصصی آموزش مهندسی شبکه

در سالهای پیش MCSE شناخته شده ترین مدرک علمی مورد توجه علاقه مندان IT بود. این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری بود اما پس از ارائه ورژن جدید سیستم عامل سرورمایکروسافت یعنی Server 2008 و همچنین سیستم عامل کاربر مایکروسافت Windows 7 ، گواهی MCITP به جای MCSE از طرف مایکروسافت معرفی شد.

اموزش شبکه های کامپیوتری سیسکو و مایکروسافت

به دلیل عدم پشتیبانی سیستم عامل های قبلی و امنیت خوب ویندوز سرور  ,سازمان ها ،و شرکت های ایرانی نیز یا به سوی Win Server 2012 رفته اند و یا در حال برنامه ریزی برای ارتقاء (Upgrade) از Server 2003 به Server 2008 هستند .

کلاس ها و دوره های آموزشی MCITP  ، به دلیل بهره بردن از اساتید مجرب مورد تایید مایکروسافت و همچنین استفاده از کارگاه ها و لابراتوارهای بسیار مجهز و سرفصل ها ، منابع و سناریوهای استاندارد مایکروسافت ، مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

.

برخی از آموزش ها به شرح ذیل می باشد:
آموزش سیسکو و مدارک CCNA , CCNP , CCIE , CCDA
آموزش شبکه MCITP و MCSA 2012
آموزش Exchange
آموزش SharePoint
مشاوره شبکه, طراحی و پیاده سازی تجهیزات Passive و Active
راه اندازی شبکه ، مدیریت و پشتیبانی شبکه
نصب شبکه، راه اندازی و نگهداری شبکه LAN,WAN
بازدید و بررسی عملکرد کلی شبکه و ارائه گزارش و مستندسازی شبکه
ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
نصب و راه اندازی شبکه بی سیم وایرلس – از شبکه های داخلی تا چندین کیلومتر
نصب و راه اندازی نرم افزارهای به اشتراک گذاری اینترنت
نصب و راه اندازی شبکه داخلی Domain & Workstation
عیب یابی شبکه و Network Troubleshooting
راه اندازی و به اشتراک گذاری سرویس اینترنت ADSL
نصب و راه اندازی Mail Server , Web Server , FTP Server , File Server , Print Server , Application Server , Fax Server , SharePoint
نصب برنامه های Monitoring و ارائه گزارش ماهیانه

 

جهت هماهنگی تدرس خصوصی شبکه در شهر مشهد میتوانید با شماره  های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس

7575 869 0935

95 41 65 38 – 051