راه اندازی و مشاوره ویپ در مشهد و سایر نقاط کشور

شرکت سیسکوهوم  مفتخر است برای اولین بار در شرق کشور  ماژول های اختصاصی VOIP را با کمک کارشناسان برنامه نویس خود جهت تسریع در امور مشتریان ارائه دهد و سیستم تلفنی voip را با بهترین کیفیت و قیمت راه اندازی کند .

VOIP چیست؟

سیستم VOIP در واقع نسل جدید سیستم های سانترال های تلفن هستند که امکان انتقال صدا و تصویر را روی شبکه دیتا و همچنین اتصال شبکه های خطوط شهری را به شبکه دیتا فراهم می سازند.

سیستم VOIP علاوه بر فراهم آوردن تمام امکانات موجود در PBX ها یا تلفن های سانترال ، به علت ساختار IP خود امکانات جدید دیگری نیز برای مشترکین خود فراهم می آورند.

ارتبط رایگان با دفاتر خود در سرار جهان :

اگر هزینه مکالمات تلفنی شما بین دفاتر شرکت تان زیاد است !

اگر علاقه مندید در هر نقطه از کشور بتوانید براحتی و با کمترین هزینه با دفتر مرکزی شرکت تان تماس بگیرید !

ما قادریم با راه اندازی سرویس VOIP هزینه ارتباط بین دفاتر شما به حداقل ممکن (رایگان) دراوریم.

 ما ژول های اختصاصی به شرح زیر می باشد :

ماژول خودکار ارسال فکس با داشتن پیام خودکار تایید دریافت به ایمیل و گوشی موبایل

عملکرد این ماژول به گونه ایست که ، تماس گیرندگان پس از تماس با سیستم تلفنی با انتخاب کلید مربوط به این ماژول ، پیام لطفا شماره فکس خود را وارد کنید را می شنوند. سیستم به صورت خودکار اطلاعات مورد نیاز تماس گیرنده را به شماره فکس وارد شده ارسال می نماید.

ماژول نظر سنجی

با استفاده ازاین ماژول در صورتی که تماس گیرنده بعد از اتمام مکالمه ، تماس خود را قطع نکند به منوی نظرسنجی مسیردهی می شود که در آن می تواند نظر خود را در مورد چگونگی کیفیت مکالمه ثبت نماید.

ماژول سیستم تبلیغاتی اتوماتیک (نا محدود از لحاظ تماسهای تبلیغاتی) :

با استفاده از این ماژول می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه های گزاف تبلیغات و یا اطلاع رسانی به مشتریان ، به راحتی (بااستفاده از سیستم تلفنی مبتنی بر نرم افزار مشهور آستریسک) پیام های تبلیغاتی مختلفی را برای لیستی از مخاطبین که شماره آنها به صورت فایل متنی با فرمت CSV File در سیستم آپلود شده است ، پخش نمایید.

ماژول ثیت و پیگیری درخواست همراه با کد رهگیری
سیستم هوشمند ثبت و پیگیری سفارشات یکی از مهمترین امکاناتی است که امروزه مورد درخواست اکثر کاربران سیستم های تلفن گویا می باشد.

ماژول تشخیص شماره تماس گیرنده (caller id) کالر ای دی

با نصب این ماژول ، سیستم الستیکس (یا هر سیستم مبتنی بر استریسک) می تواند به طور هوشمند مقدار متغیر کالر آدی را دریافت و قبل از رسیدن تماس به کاربران از طرق مختلف به
به دفترچه تلفن مرکزی و یا هر اتوماسیون دیگر متصل شده وپس از جستجودر صورت موجود بودن شماره مخاطب، نام و یا هرمشخصات دیگری را برای کاربر سیستم تلفنی نمایش دهد

تمامی ماژول ها مجهز به نرم افزار گرافیکی تحت ویندوز و لینوکس بوده که باعث شده رضایت مشتریان را جلب کند شرکت شبکه کارن اماده همکاري با ساير ارگانهاي خصوصي و دولتي بوده و اماده همکاري و مشاوره با ساير شرکت هايي ميباشدکه در زمينه voip و تلفن سانترال در حال فعاليت هستند .

گزارش تماس ها :
گزارش کامل تماس ها بر اساس نوع پاسخ ، زمان مکالمه از تمامی مکالمات ورودی و خروجی با قابلیت خروجی بصورت PDF و Excel
——————————————-

نصب ، راه اندازی و پشتیبانی VOIP

شما می توانید با ارسال سرور خود به دفتر ما در مشهد در 48 ساعت سیستم کامل VOIP خود را تحویل بگیرید.

جهت هرگونه مشاوره و هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید

7575 869 0935

94 41  65 38 – 051

95 41 65 38 – 051

1,064
۰
۱۴ اردیبهشت ۹۳
برچسب ها :

علیرضا اربابی

دانشجوی مدیریت گردشگری ، علاقه مند به اینترنت ، شبکه و تجارت الکترونیک !