نرم افزار TCPView

نرم افزار TCPView یکی از نرم افزارهایی است که می تواند به شما در مدیریت ارتباطات سیستم تان با اینترنت کمک فراوانی به شما بکند.

همیشه در هر ویندوز نرم افزار های زیادی هستند که سر خود به اینترنت وصل شده و سرعت اینترنت شما رو کاهش دهند. برای مثال کاربرانی که آنتی ویروس های خود را آزاد گذاشته اند تا در صورت لزوم به سایت سازنده خود وصل شده و آپدیت خود را دریافت کند, ممکن است با کاهش سرعت اینترنت رو به رو شوند.

شما میتوانید به کمک این نرم افزار از تمامی ارتباطات بین سیستم و اینترنت مطلع شده و به راحتی مدیریت کنید در کنار این موضوع همیشه برنامه های مخربی وجود دارند که بدون اجازه شما, به اینترنت وصل شده و از پهنای باند اینترنت شما برای ارسال موارد محرمانه شما مثل Password به سازندگان این گونه برنامه ها, استفاده میکند. TCPview Farsi نام نرم برنامه ای است که توسط مریوان سافت فارسی سازی شده که با استفاده از آن میتوان پی برد چه برنامه هایی هم اکنون در حال استفاده از اینترنت میباشند و لیست تمامی برنامه های در حال استفاده از اینترنت را برای شما نشان میدهد. با استفاده از آن میتوانید برنامه های مشکوک را از رده خارج کنید , به عبارتی دیگر End Process کنید.

تصویر زیر نمایی از محیط نرم افزار TCPView می باشد.

TCPView_Large_001

93

92

91

90

فرزانه تقدیسی

کارشناس ارشد هوش مصنوعی - پس از اتمام دوره Elastix & MCSE & CCNA & CCNP و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه مشغول به کار شدم